Режим роботи:
Пн-Пт.: 9:00 – 18:00
Сб., Нд - вихідний

Про магазин

В інтернет магазині електротоварів Домовенок – представлена продукція європейської якості за найкращою ціною.


Важко переоцінити роль електрики в сучасному світі, адже за її допомогою кожна людина може повноцінно жити, працювати та проводити вільний час. На сучасних підприємствах більшість обладнання працює за рахунок електроенергії, а без великої наявності електротехніки вдома і в офісі неможливо уявити сучасний ритм життя, взяти, наприклад, комп'ютер, факс, побутову електроніку та інші прилади, які міцно увійшли до нашого життя.


Інтернет магазин для електриків в Києві Домовенок можна по праву назвати однією з провідних організацій з продажу кабельно-провідникової, електротехнічної продукції, освітлювальних приладів, інструментів та інших товарів, які щодня користуються попитом у покупців. Наш магазин є офіційним представником найвідоміших вітчизняних та зарубіжних виробників, з якими ми укладаємо прямі договори на постачання продукції, а вони, у свою чергу, надають нашим клієнтам необхідну технічну підтримку та сервісно-консультаційні послуги.

 

Наші цілі та завдання

Мета роботи нашої компанії – стати найкращим та найбільшим магазином електротехніки в Україні, і ми постійно прагнемо цього. Вже сьогодні ми здійснюємо поставки великим та дрібним оптом провідним підприємствам та організаціям, а також працюємо з роздрібними клієнтами, де досягаємо великих обсягів продажів.

 

Наша місія:

 • впевнено йти вперед, створюючи максимально зручні та комфортні умови для покупців;
 • ·     супроводжувати клієнтів на всіх етапах покупки, здійснюючи об'єктивну консультацію з усіх питань;
 • ·     забезпечити гідний асортимент продукції, що відповідає вимогам техніки безпеки, європейській якості, має потрібні сертифікати;
 •       оперативно обробляти замовлення та здійснювати якісну доставку товарів.

 

Наш магазин електрики у Києві співпрацює з великими підприємствами та організаціями, професійними спеціалістами, що працюють у сфері електроенергетики, а також з електриками, дизайнерами, домашніми майстрами, які прагнуть придбати якісний товар за вигідними цінами. Багатий асортимент продукції – головна перевага магазину електротоварів Домовенок.

 

Головний пріоритет роботи нашої компанії – максимальне надання покупцям можливості підібрати необхідний товар для виконання своїх завдань, тому ми постійно оновлюємо свій асортимент новими розробками від провідних виробників та забезпечуємо найширший вибір продукції. Це дозволяє нашим клієнтам комплексно підібрати побутові електротовари, які допоможуть вирішити будь-які електротехнічні проблеми.

 

Інтернет магазин «Домовенок» має широкий асортимент продукції:

 • ·     Силовий, слаботочний кабель та провід різного перерізу та марок, що відповідає ГОСТам та нормам ПЕУ.
 • ·     Щитове обладнання, що надійно виконує функцію захисту електромережі, яке не тільки забезпечує безпеку, а й гарантує якісне керування енергоресурсом.
 • ·     Розетки та вимикачі від найкращих світових брендів.
 • ·     Необхідні матеріали, призначені для якісного монтажу кабелю, до переліку яких входять не тільки гофровані, жорсткі труби, металорукава, кабель-канали з ПВХ, але й набір аксесуарів, таких як стяжки, заглушки, термозбіжні трубки, з'єднувачі та інше приладдя, яке дуже рідко можна зустріти над ринком електротоварів.
 • ·     Освітлювальна техніка, в розділі якої представлений найширший вибір світильників, LED-ламп, прожекторів, світлодіодних ламп та іншого обладнання, що дозволяє зробити Ваш будинок енергоефективним і затишним.
 • ·     Кабелі, що гріють, і мати для системи теплої підлоги.
 • ·     Інструмент для монтажу кабелю, що забезпечує надійність з'єднання та якісну установку.

Цінова політика компанії – основний аргумент успіху


Наш магазин електротоварів, ціни в якому значно нижчі від середньоринкових, користується популярністю не тільки в Києві, а й далеко за його межами. Ми зуміли розвіяти міф про те, що дешеві товари не можуть бути хорошої якості, і сьогодні всі наші клієнти впевнені у високій якості продукції та низьких цінах, які ми гарантуємо своїм покупцям. Це легко пояснити тим, що ми працюємо тільки з відомими та перевіреними постачальниками, з якими укладаємо прямі договори, отже, всі електротовари онлайн магазину надходять до нас безпосередньо від виробника, і лише у нас Ви зможете купити електротовари, ціни на які ми регулюємо самі. Більше того, вся продукція виключає підробки, має відповідні сертифікати та відповідає всім ГОСТам та вимогам ПЕУ.

 

Чому покупці обирають Домовенок?

Команда висококваліфікованих фахівців постійно на зв'язку. Менеджери не тільки надають послуги з оформлення та доставки замовлення, але й дають професійні консультації з питання вибору продукції, з урахуванням усіх умов експлуатації, а також постійно вивчають попит. Ми відвідуємо виставки та презентації популярних товарів на ринку електроенергетики та поповнюємо ними асортимент магазину.

Ми цінуємо всіх своїх покупців незалежно від розміру покупки.

 

Ще одна перевага товарів для електрики інтернет магазину Домовенок – швидка та якісна доставка, при якій самовивіз із роздрібного магазину здійснюється безкоштовно, а доставка по Києву здійснюється кур'єром. Більше того, при купівлі товару на суму понад 3000 гривень доставка до відділення «Нова Пошта» здійснюється безкоштовно. Завдяки всім цим перевагам продаж електротоварів стрімко набирає обертів, і наші клієнти залишаються задоволеними.

Купити електротовари в інтернет магазині Домовенок вигідно, практично та економічно

Продукція інтернет магазину Домовенок заслуговує на увагу клієнтів, які не витрачають свій час для походу по магазинах. Сайт електротоварів нашого інтернет магазину дозволяє здійснити покупки, скориставшись зручним каталогом, який пропонує перелік продукції, актуальні ціни та детальний опис. Це дає можливість усім нашим клієнтам вибрати електротовари в Києві не виходячи з дому чи офісу. Команда спеціалістів інтернет магазину domovenok.kiev.ua чекає на Вас на сторінках нашого сайту, де Ви завжди зможете купити електротовари, при цьому Ви будете забезпечені хорошим, якісним товаром, на покупку якого витратите мінімум часу.

Онлайн курсы IT